tel. +48 880045945 e-mail: fotograflubomierz@gmail.com

Potrzebujesz zdjęć ?

Cześć, jestem Przemek.
Jestem fotografem z Jeleniej Góry a od niedawna mieszkam w Lubomierzu. Zajmuje się fotografią krajoznawczą oraz ślubną. Tą pierwszą tworzę na potrzeby wydawnictw i obiektów turystycznych. Ta druga ma związek z moim zamiłowaniem do historii. Uwielbiam tworzyć pamiątki na całe życie, a wejście ludzi w nowy, poważny związek to idealna ku temu okazja. Częściej fotografuję w promieniu 1000 km niż w domu, dlatego mieszkańcy mojego miasta nierzadko są zdziwieni słysząc hasło Fotograf Lubomierz. Wykonanie zlecenia w Szczecinie, Suwałkach, Przemyślu czy Berlinie nie stanowi problemu. 


Jeśli potrzebujesz zdjęć, które dopiero trzeba zrobić:
Odezwij się, zadzwoń albo napisz (kontakt poniżej). Nie gryzę i nie będę miał pretensji jeśli nie zostaniesz moim klientem. O ile podasz mi niezbędne do tego informacje, w krótkim czasie wycenię Twoje zlecenie.


Jeżeli potrzebujesz zdjęć, które już zrobiłem:
Jeżeli chcesz wykorzystać zdjęcie, które już zrobiłem potrzebujesz mojej pisemnej zgody. Śmiało, odezwij się i opowiedz o szczegółach. Jako autor chciałbym wiedzieć jak zamierzasz wykorzystać moje dzieło zanim udzielę zgody.


Jeśli korzystasz z moich zdjęć bez mojej wiedzy:
…skontaktuj się ze mną jak najszybciej abym mógł udzielić Ci zgody. Zgodnie z prawem, korzystanie z utworów jakimi są zdjęcia wymaga zgody bez względu na to skąd zostały pobrane.

Kontakt: tel. +48 880045945; e-mail: fotograflubomierz@gmail.com

 

 

Z poważaniem,
Przemysław Woźnica


Sorry, the comment form is closed at this time.