tel. +48 880045945 e-mail: fotograflubomierz@gmail.com

Potrzebujesz zdjęć ?

Cześć, jestem Przemek.
Jestem fotografem z Jeleniej Góry a od niedawna mieszkam w Lubomierzu. Zajmuje się fotografią krajoznawczą oraz ślubną. Tą pierwszą tworzę na potrzeby wydawnictw i obiektów turystycznych. Ta druga ma związek z moim zamiłowaniem do historii. Uwielbiam tworzyć pamiątki na całe życie, a wejście ludzi w nowy, poważny związek to idealna ku temu okazja. Częściej fotografuję w promieniu 1000 km niż w domu, dlatego mieszkańcy mojego miasta nierzadko są zdziwieni słysząc hasło Fotograf Lubomierz. Wykonanie zlecenia w Szczecinie, Suwałkach, Przemyślu czy Berlinie nie stanowi problemu a podróże są przyjemne i kształcą. 


Jeśli potrzebujesz zdjęć, które dopiero trzeba zrobić:
Odezwij się, kontakt do mnie jest na górze strony. Zadzwoń albo napisz. Nie gryzę i nie będę miał pretensji jeśli nie zostaniesz moim klientem. O ile podasz mi niezbędne do tego informacje, w krótkim czasie wycenię Twoje zlecenie.


Jeżeli potrzebujesz zdjęć, które już zrobiłem:
Jeżeli chcesz wykorzystać zdjęcie, które już zrobiłem potrzebujesz mojej pisemnej zgody. Śmiało, odezwij się i opowiedz o szczegółach. Jako autor chciałbym wiedzieć jak zamierzasz wykorzystać moje dzieło zanim udzielę zgody.


Jeśli już korzystasz z moich zdjęć:
…i jeszcze o tym nie wiem, we własnym interesie skontaktuj się ze mną jak najszybciej. Być może nie masz świadomości, ale moje utwory podlegają ochronie prawnej i w pełni z niej korzystam za pośrednictwem najlepszej kancelarii d/s prawa autorskiego. Tłumaczenie, że zdjęcie było w internecie nie jest żadnym usprawiedliwieniem.

Z poważaniem,
Przemysław Woźnica


Sorry, the comment form is closed at this time.